Kā jau ierasts, ik gadu Ventspilī vasarā notiek Latvijā lielākais nūjotāju saiets. Šogad festivāls notiks sestdien, 22. jūlijā, ar kopēju startu plkst. 12:00, gan 5,3km, gan 10,55km distancēs. Festivāls moto šogad ir “Nūjojam ziedošā Ventspilī”

Pirms starta notiks modes skate, kurai šogad motīvs ir ziedi, ziedi un vēlreiz ziedi un dalībnieki tiks gaidīti interesantos, ziedošos sporta tērpos, kuru demonstrācija notiks 20 minūtes pirms starta un vērtēs žūrijas komisija, kura piešķirs simpātiju balvas.

Visi interesenti, kur nolēmuši startēt nūjošanas pasākumā no 1.jūlija aicināti pieteikt savu dalību festivāla mājas lapā www.nujosanasfestivals.lv sadaļā „Reģistrēšanās”. Tāpat festivālam iespējams pieteikties zvanot galvenajam tiesnesim Andrim Valertam (tel. 29149170) un aizpildīt klātienes reģistrācijas formu.

Nūjot draugu un kolēģu pulkā ir interesantāk, tāpēc nestāvi malā – piesaki festivālam sava kolektīva komandu. Skaitliski lielākās komandas tiks pie pārsteiguma balvām.

Dalības maksa piesakoties līdz 2017. gada 20. jūlijam, EUR 3,00. Piesakoties sacensību vietā 22. jūlijā, dalības maksa EUR 5,00. Skolniekiem un jauniešiem līdz 18 gadu vecumam dalības maksa EUR 1,50. Senioriem, kas dzimuši 1957.gadā vai agrāk, dalība piesakoties līdz 22.jūlijam bez maksas. Nūjošana festivālā notiks ar laika mērīšanu, rezultāti tiks fiksēti ar My Laps laika kontroles sistēmu.

Pirms pasākuma būs iespējams iznomāt nūjošanas nūjas, apgūt  nūjošanas tehniku, darbosies veselības aleja, kur varēsiet uzzināt daudz interesantu lietu par savu veselību, kā to uzlabot, kā to nostiprināt. Pēc sacensībām dalībniekiem, baudot koncertprogrammu, būs iespējams cienāties ar spēcinošu zupu, kā arī pēc apbalvošanas ar ziedu torti.

Pasākums tiek līdzfinansēts ES projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/103 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilaksei  Ventspilī” ietvaros, kurā biedrība “Ventspils Maratona klubs” nodrošina veselības veicināšanas un sporta pasākumus. Projekts turpināsies no 2017. līdz 2019. gadam.

 

Uz tikšanos Piedzīvojumu parkā!