Kā jau ierasts, ik gadu Ventspilī vasarā notiek Latvijā lielākais nūjotāju saiets. Šogad festivāls notiks sestdien, 11.augustā ar kopēju startu plkst. 11:00, gan 5,3km, gan 10,55km distancēs. Festivāls moto šogad ir “Nūjojam vasaras košumā”

Pirms starta notiks modes skate, kurai šogad motīvs ir vasaras košums un dalībnieki tiks gaidīti interesantos sporta tērpos no senatnes līdz mūsdienām, kuru demonstrēšana notiks 20 minūtes pirms starta un to vērtēs žūrijas komisija.

Visi interesenti, kur nolēmuši startēt nūjošanas pasākumā aicināti pieteikt savu dalību festivāla mājas lapā www.nujosanasfestivals.lv  sadaļā „Reģistrēšanās”.

Nūjot draugu un kolēģu pulkā ir interesantāk, tāpēc nestāvi malā – piesaki festivālam sava kolektīva komandu. Skaitliski lielākās komandas tiks pie pārsteiguma balvām. 

Dalības maksa piesakoties līdz 2018.gada 10.augustam, EUR 3,00. Piesakoties sacensību vietā 11.augustā, dalības maksa EUR 5,00. Skolniekiem un jauniešiem līdz 18 gadu vecumam dalības maksa EUR 1,50. Senioriem, kas dzimuši 1958.gadā vai agrāk, dalības maksa EUR 1,50. Nūjošana festivālā notiks ar laika mērīšanu, rezultāti tiks fiksēti ar My Laps laika kontroles sistēmu.

Apbalvoti tiks trīs ātrākie un trīs ātrākās nūjotājas divās vecuma grupās:

  1. Sievietes 1978. dzimšanas gads un jaunākas
  2. Sievietes 40+ 1977. dzimšanas gads un vecākas
  3. Vīrieši 1978. dzimšanas gads un jaunāki
  4. Vīrieši 40+ 1977. dzimšanas gads un vecāki

Pirms pasākuma būs iespējams iznomāt nūjošanas nūjas, apgūt  nūjošanas tehniku, darbosies veselības aleja, kur varēsiet uzzināt daudz interesantu lietu par savu veselību, kā to uzlabot, kā to nostiprināt. Pēc sacensībām dalībniekiem, baudot koncertprogrammu, būs iespējams cienāties ar spēcinošu zupu, kā arī pēc apbalvošanas ar ziedu torti.

 Festivāla nolikums pieejams ŠEIT

Pasākums tiek līdzfinansēts ES projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/103 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilaksei Ventspilī” ietvaros, kurā biedrība “Ventspils Maratona klubs” nodrošina veselības veicināšanas un sporta pasākumus. Projekts turpināsies no 2017. līdz 2019. gadam.
Informējam, ka  publisko pasākumu laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Minētās fiksācijas var tikt publicētas masu mēdijos un sociālajos tīklos. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 Uz tikšanos Piedzīvojumu parkā!