Jau pēc mēneša, 13.augustā plkst. 11:00 Piedzīvojumu parkā un pa pilsētas ielām tiks dots starts “Vislatvijas 13.nūjošanas festivālam Ventspilī”, kurā aicināti piedalīties aktīvā dzīvesveida piekritēji. Nūjotāji festivālā varēs veikt distances 5,3 vai 10,6 kilometru garumā.

Šī gada festivāla moto: “Vienmēr kustībā”! Pateicoties tam, ka Ventspilī ir tradīcija ik gadu organizēt nūjošanas festivālu, šī aktīvās atpūtas veida piekritējiem ir iespēja satikties un izbaudīt kopības sajūtu.

Visi interesenti, kuri nolēmuši startēt nūjošanas pasākumā aicināti pieteikt savu dalību festivāla mājas lapā www.nujosanasfestivals.lv sadaļā „Reģistrēšanās”, kā arī www.sportlat.lv

Dalības maksa, piesakoties līdz 2022.gada 12.augustam, ir bezmaksas. Piesakoties sacensību vietā 13.augustā, dalības maksa EUR 5,00. Nūjošana festivālā notiks ar laika mērīšanu, rezultāti tiks fiksēti ar My Laps laika kontroles sistēmu.

Apbalvoti tiks trīs ātrākie un trīs ātrākās nūjotājas divās vecuma grupās:

  • Sievietes 1982.dzimšanas gads un jaunākas;
  • Sievietes 40+ 1981.dzimšanas gads un vecākas;
  • Vīrieši 1982.dzimšanas gads un jaunāki;
  • Vīrieši 40+ 1981.dzimšanas gads un vecāki.

Katrs finišētājs kā apliecinājumu par piedalīšanos Vislatvijas nūjošanas 13.festivālā saņems īpaša dizaina cepuri, kuras dāvināšana nu jau ir kā viena no nūjošanas festivāla pamattradīcijām.

Pasākums tiek līdzfinansēts ES projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/103 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilaksei Ventspilī” ietvaros. Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības veselības paradumu maiņu, uzlabojot veselības veicināšanas un slimības profilakses pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem. Projekta aktivitātes ietver fizisko aktivitāšu, veselīga uztura, garīgās veselības veicināšanu un popularizēšanu sabiedrībā.

Esi aktīvs – iesaisties nūjošanas festivālā!

Gaidām Ventspilī un uz tikšanos Piedzīvojumu parkā!