Tuvojas Vislatvijas nūjošanas festivāls, kurā aktīvā dzīvesveida piekritēji jau 11.reizi  pulcēsies Ventspilī. Tajā aicināts piedalīties ikviens. Šogad festivāls notiks sestdien, 8.augustā, ar kopēju startu plkst. 11:00. Nūjotāji festivālā varēs veikt distances 5,3 vai 10,6 kilometru garumā. Pasākuma laikā aicinām dalībniekus būt maksimāli uzmanīgiem un stingri ievērot valstī noteiktos Covid-19 izplatības ierobežojumus.

Kā jau ierasts, pirms starta notiks modes skate, un tiks apbalvoti viskrāšņāk ģērbtie nūjotāji. Šī gada festivāla moto: “Satikšanās prieks!”. Pateicoties tam, ka Ventspilī ir tradīcija ik gadu organizēt nūjošanas festivālu, šī aktīvās atpūtas veida piekritējiem ir iespēja satikties un izbaudīt kopības sajūtu.

Nūjot draugu pulkā ir interesantāk, tāpēc piesaki festivālam sava kolektīva komandu. Skaitliski 3 lielākās komandas tiks pie pārsteiguma balvām un kliņģeriem no pasākuma organizatoriem.

Visi interesenti, kur nolēmuši startēt nūjošanas pasākumā aicināti pieteikt savu dalību festivāla mājas lapā www.nujosanasfestivals.lv sadaļā „Reģistrēšanās”, kā arī www.sportlat.lv

Dalības maksa, piesakoties līdz 2020.gada 7.augustam, ir bezmaksas. Piesakoties sacensību vietā 8.augustā, dalības maksa EUR 5,00. Nūjošana festivālā notiks ar laika mērīšanu, rezultāti tiks fiksēti ar My Laps laika kontroles sistēmu.

Apbalvoti tiks trīs ātrākie un trīs ātrākās nūjotājas divās vecuma grupās:

  • Sievietes 1980. dzimšanas gads un jaunākas
  • Sievietes 40+ 1979. dzimšanas gads un vecākas
  • Vīrieši 1980. dzimšanas gads un jaunāki
  • Vīrieši 40+ 1979. dzimšanas gads un vecāki

Pasākuma laikā darbosies Veselības aleja, kur varēsiet uzzināt daudz interesantu lietu.

Pasākums tiek līdzfinansēts ES projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/103 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilaksei Ventspilī” ietvaros, kurā biedrība “Maratona klubs” nodrošina veselības veicināšanas un sporta pasākumus.

Esi aktīvs un gatavojies festivālam jau šodien!

Gaidām Ventspilī un uz tikšanos Piedzīvojumu parkā!