Strauji tuvojas ikgadējais Latvijas nūjošanas festivāls, kas Ventspilī notiks jau desmito gadu. Šogad festivāls notiks sestdien, 10. augustā, ar kopēju startu plkst. 11:00, gan 5,3km, gan 10km distancēs. Kā jau ierasts, pirms starta notiks modes skate, kurai šogad motīvs ir saistīts ar dzimšanas dienas svinībām un dalībnieki tiks gaidīti dzimšanas dienai veltītos svinīgos tērpos, kuru demonstrēšana notiks 20 minūtes pirms starta un to vērtēs žūrijas komisija.

Visi interesenti, kur nolēmuši startēt nūjošanas pasākumā aicināti pieteikt savu dalību festivāla mājas lapā www.nujosanasfestivals.lv sadaļā „Reģistrēšanās”, kā arī www.sportlat.lv

Nūjot draugu un kolēģu pulkā ir interesantāk, tāpēc nestāvi malā – piesaki festivālam sava kolektīva komandu. Skaitliski lielākās komandas tiks pie pārsteiguma balvām.

Dalības maksa piesakoties līdz 2019. gada 09.augustam ir bezmaksas. Piesakoties sacensību vietā 10.augustā, dalības maksa EUR 5,00. Nūjošana festivālā notiks ar laika mērīšanu, rezultāti tiks fiksēti ar My Laps laika kontroles sistēmu.

Apbalvoti tiks trīs ātrākie un trīs ātrākās nūjotājas divās vecuma grupās:

  1. Sievietes 1979. dzimšanas gads un jaunākas
  2. Sievietes 40+ 1978. dzimšanas gads un vecākas
  3. Vīrieši 1979. dzimšanas gads un jaunāki
  4. Vīrieši 40+ 1978. dzimšanas gads un vecāki

Pirms pasākuma būs iespējams iznomāt nūjošanas nūjas, apgūt nūjošanas tehniku, darbosies veselības aleja, kur varēsiet uzzināt daudz interesantu lietu par savu veselību, kā to uzlabot, kā to nostiprināt. Pēc sacensībām dalībniekiem būs iespējams cienāties ar spēcinošu zupu, kā arī pēc apbalvošanas ar dzimšanas dienas torti.

Pasākums tiek līdzfinansēts ES projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/103 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilaksei Ventspilī” ietvaros, kurā biedrība “Maratona klubs” nodrošina veselības veicināšanas un sporta pasākumus.

Uz tikšanos Piedzīvojumu parkā!