Sestdien, 10.augustā plkst. 11:00, Piedzīvojumu parkā un pa pilsētas ielām tiks dots starts nu jau desmitajam Vislatvijas nūjošanas festivālam Ventspilī. Festivāls notiks divās distancēs 5,3km un 10,6km. Pieteikšanās līdz 9.augustam ir bezmaksas un notiek mājaslapā www.nujosanasfestivals.lv, sadaļā Reģistrēšanās. Organizatori aicina Ventspils Nūjošanas festivāla dalībniekus tērpties svinīgi, krāsaini – kā jau uz dzimšanas dienas ballīti ar devīzi “Dzimšanas dienas ziedu klēpis.”

Lai labāk sagatavotos Vislatvijas nūjošanas festivālam Ventspilī, notiks divi nūjošanas koptreniņi 7. un 9. augustā plkst. 18.30 Piedzīvojuma parkā, sertificētu nūjošanas treneru Lindas Eizenbārdes un Lindas Andrusas vadībā. Treniņos galvenā uzmanība tiks vērsta uz pareizu nūjošanas tehniku. Tikai pareizi nūjojot ar pareizām nūjām, Jūs sagaidīsiet vēlamo efektu no nūjošanas sporta.

Nodarbības notiks bez maksas un lūgums piedalīties ar savām nūjām, bet dalībniekiem, kuriem nūjas nav, tās tiks nodrošinātas bez maksas.

Visa informācija par nodarbībām – Linda Eizenbārde, e-pasts: nujoventspils@gmail.com, tel. 26139312.

Visi interesenti tiek laipni gaidīti!