Sestdien, 22.jūlijā Ventspilī notiks Vislatvijas 8.Nūjošanas festivāls, kura mērķis ir ne tikai sekmēt veselīgu dzīvesveidu, bet arī rosināt cilvēkus ikdienā nodarboties ar sporta aktivitātēm t.sk. nūjošanu.

Protams, ka būtiski ir pareizi nūjot, tāpēc aicinām visus interesentus šo ceturtdien, 20.jūlijā, pl.19:00 un piektdien, 21.jūlijā pl. 18:00  Ventspils Piedzīvojumu Parkā pirmo reizi notiks nūjošanas seminārtreniņi. Galvenā uzmanība tiks vērsta uz pareizu nūjošanas tehniku, ko palīdzēs interesentiem apgūt sertificēti nūjošanas speciālisti. Tikai pareizi nūjojot ar pareizām nūjām, Jūs sagaidīsiet vēlamo efektu no nūjošanas sporta. Minētajos laikos būs iespējams iznomāt nūjas, kas maksās 2,50 EUR, ko varēsiet atdot tikai sestdien pēc nūjošanas festivāla, ar nosacījumu, ka būs līdz personas apliecinošs dokuments. Ceturtdien seminārtreniņā piedalīsies divu olimpisko spēļu dalībnieks, soļotājs, sertificēts treneris Arnis Rumbenieks, un domājam, ka Jūs daudz atklāsiet, ka nūjošanai ir daudz kopīga ar šo olimpisko sporta veidu. Arnis pastāstīs par pareizu ēšanu pirms un pēc treniņiem. Tāpat būs iespējams uzzināt par iesildīšanos pirms treniņiem, kas ir ļoti svarīga treniņa sastāvdaļa – nepareiza iesildīšanās vai neiesildīšanās var pilnībā sabojāt Jūsu treniņu.

21.jūlijā, pl. 18:00 turpināsim Piedzīvojum Parkā tehnikas apgūšanu, iepazīstināsim ar nūjošanas trasi, ar atbalsta punktiem jeb kultūras oāzēm, kā arī varēsim turpināt iznomāt nūjošanas nūjas festivālam un atdot tās atpakaļ tikai sestdien pēc nūjošanas festivāla.

22.jūlijā nūju noma un numuru saņemšana Piedzīvojumu parkā no pl. 9.30.